Курси підвищення кваліфікації

З 29 травня по 9 червня та з 12 по 23 червня 2023 року в Академії музики відбулися перші курси підвищення кваліфікації за темою “Теорія та методика формування викладацької майстерності педагогічних працівників у закладах початкової мистецької освіти”. У них брали участь вчителі різних мистецьких шкіл міста та області. На першому тижні курсів викладачі змогли прослухати актуальні для сьогодення лекції з психології, комп’ютерних технологій, фольклору, становлення професійної музичної освіти Дніпропетровщини та інші цікаві лекції. На другому тижні викладачі були на методичних лекціях, відкритих заняттях за своєю спеціальністю та на концертних заходах.

У форматі круглого столу, який очолив ректор Дніпропетровської академії музики, заслужений діяч мистецтв України, доцент Юрій Новіков; директор навчально-наукового інституту, кандидат економічних наук, доцент Дмитро Воловик; заступник директора ННІ з навчальної роботи Олександр Макаренко, викладачі музичних шкіл підбили підсумки курсів підвищення кваліфікації, обговорили проблематику освіти та виховання дітей в умовах сьогодення, висловили свої зауваження та побажання для подальшого розвитку курсів.

Директорат ННІ висловлює вдячність викладачам, головам циклових комісій та завідуючим кафедр, які брали учать та допомагали у проведенні курсів підвищення кваліфікації. До нових зустрічей у новому 2023/2024 н.р.!